BISEA kupaonski regal za odlaganje s 3 police
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- MDF: Bijela
- Lakirani bambus: Prirodni
Dimenzije
- Širina: 30 cm
- Dubina: 37 cm
- Visina: 98 cm
- Težina: 5 kg
Detaljnije
- 3 police
- Isporučuje se rastavljen
Dodatni parametri
| Kategorija: | Regali za kupaonicu |
|---|---|
| EAN: | 3560238928240 |
| ? Boja: | Bijela |
| Težina: | 5 kg |
| ? Širina: | 30 cm |
| Visina: | 89 cm |
| Dubina: | 37 cm |
| Materijal: | Bambus, MDF |
| Prostor za pohranu: | Sa policama, Otvoreni prostor za pohranu |
| Tip postavljanja: | Na nogicama |
| Stavka je rasprodana… | |
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.