Kutija za odlaganje ispod kreveta IKAROS 200 cm, hrast sonoma
Povezani proizvodi
-5 % kod: MINUS5
from 157 € do –28 %
Krevet IKAROS 160 x 200 cm, bijela/hrast sonoma
Na zalihama
(>10 kom)
from 111,50 €
-10 % kod: MINUS10
3,70 €
–24 %
Svijeća u staklu MINNESOTA CHAMPAGNE 9 cm krem
Na zalihama
(>10 kom)
2,80 €
-10 % kod: MINUS10
49,20 €
–5 %
Višenamjenski tabure OTTOMAN, sivi
Na zalihama
(>10 kom)
46,30 €
-5 % kod: MINUS5
Kutija za pohranu ispod kreveta 98 cm, artisan hrast
Na zalihama
(>10 kom)
49,50 €
-5 % kod: MINUS5
165,20 €
–47 %
Kutija za odlaganje ispod kreveta 200 cm, orah
Na zalihama
(>10 kom)
86,70 €
-5 % kod: MINUS5
115,70 €
–44 %
Kutija za odlaganje ispod kreveta 150 cm, hrast
Na zalihama
(>10 kom)
64 €
-5 % kod: MINUS5
82,60 €
–37 %
Kutija za odlaganje ispod kreveta 98 cm, orah
Na zalihama
(>10 kom)
51,60 €
-5 % kod: MINUS5
123,90 €
–56 %
Kutija za odlaganje ispod kreveta 98 cm, bijela
Na zalihama
(>10 kom)
53,70 €
-5 % kod: MINUS5
115,70 €
–44 %
Kutija za odlaganje ispod kreveta 150 cm, orah
Na zalihama
(>10 kom)
64 €
Detaljan opis proizvoda
Dimenzije
| Širina | 200 cm |
| Visina (uključujući kotače) | 17 cm |
| Dubina | 57,5 cm |
Paket kutije za pohranu sadrži:
- 1x prednja strana kutije
- 1x stražnja strana kutije
- 4x sololit za dno kutije
- 2x spojna letva za povezivanje sololita
- 1x središnja ploča za čvrsto povezivanje sololitnih ploča dna kutije
- 1x lijeva i 1x desna strana kutije
- Spojni materijal
- Upute za sklapanje
- Jamstvo 2 godine
Dodatni parametri
| Kategorija: | Prostor za pohranu ispod kreveta |
|---|---|
| EAN: | 8596605041811 |
| Težina: | 12,55 kg |
| Visina: | 17 cm |
| Lak: | Da |
| Dekor drveta: | Hrast |
| Dubina: | 57,5 cm |
| Duljina: | 200 cm |
| Materijal: | Drvo, Sololit |
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.
Dodaj komentar