Kutija za odlaganje ispod kreveta 98 cm, bijela
Povezani proizvodi
-10 % kod: MINUS10
70,20 €
–27 %
Nocni ormaric Ilona bijeli
Na zalihama
(>10 kom)
51,20 €
-10 % kod: MINUS10
3,70 €
–24 %
Svijeća u staklu MINNESOTA CHAMPAGNE 9 cm krem
Na zalihama
(>10 kom)
2,80 €
-10 % kod: MINUS10
49,20 €
–5 %
Višenamjenski tabure OTTOMAN, sivi
Na zalihama
(>10 kom)
46,30 €
-10 % kod: MINUS10
Dječja kutija za odlaganje KUCICA D3 bijela
Na zalihama
(1 kom)
66,10 €
-5 % kod: MINUS5
Kutija za pohranu ispod kreveta 98 cm, artisan hrast
Na zalihama
(>10 kom)
49,50 €
-5 % kod: MINUS5
165,20 €
–47 %
Kutija za odlaganje ispod kreveta 200 cm, orah
Na zalihama
(>10 kom)
86,70 €
-5 % kod: MINUS5
115,70 €
–44 %
Kutija za odlaganje ispod kreveta 150 cm, hrast
Na zalihama
(>10 kom)
64 €
-5 % kod: MINUS5
115,70 €
–44 %
Kutija za odlaganje ispod kreveta 150 cm, joha
Na zalihama
(>10 kom)
64 €
-5 % kod: MINUS5
Spremnik za pohranu ispod kreveta 150 cm, hrast artisan
Na zalihama
(>10 kom)
59 €
-5 % kod: MINUS5
Kutija za odlaganje ispod kreveta 150 cm, sonoma hrast
Na zalihama
(>10 kom)
59 €
Detaljan opis proizvoda
Dimenzije
| Širina | 98 cm |
| Visina (uključujući kotačiće) | 17 cm |
| Dubina | 57 cm |
Upute za spremnik za pohranu
Sastavljanje spremnika za pohranu nije komplicirano! Želite li vidjeti što vas čeka? Dolje možete pregledati kompletne upute za sastavljanje. Nema razloga za brigu.
Paket spremnika za pohranu sadrži:
- 1x prednja strana spremnika
- 1x stražnja strana spremnika
- 4x sololit za dno spremnika
- 2x spojna letva za povezivanje sololita na dnu spremnika
- 1x lijeva i 1x desna strana spremnika
- Spojni materijal
- Upute za sastavljanje
- Jamstvo 2 godine
Dodatni parametri
| Kategorija: | Prostor za pohranu ispod kreveta |
|---|---|
| EAN: | 8596605017151 |
| ? Boja: | Bijela |
| Težina: | 6,1 kg |
| Visina: | 17 cm |
| Dubina: | 57 cm |
| Duljina: | 98 cm |
| Materijal: | Drvo, Sololit |
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.
Dodaj komentar