Kutija za odlaganje ispod kreveta 200 cm, hrast
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Dimenzije
| Širina | 200 cm |
| Visina (uključujući kotačiće) | 17 cm |
| Dubina | 57 cm |
Upute za kutiju za pohranu
Sastavljanje kutije za pohranu nije nikakva nauka! Želite vidjeti što vas očekuje? Ispod možete pregledati kompletne upute za sastavljanje. Nema razloga za brigu.
Paket kutije za pohranu sadrži:
- 1x prednja strana kutije
- 1x stražnja strana kutije
- 4x sololit za dno kutije
- 2x spojna letvica za spajanje sololita dna kutije
- 1x lijeva i 1x desna strana kutije
- Spojnice
- Upute za sastavljanje
- Jamstvo 2 godine
Dodatni parametri
| Kategorija: | Prostor za pohranu ispod kreveta |
|---|---|
| EAN: | 8596605016932 |
| Težina: | 10,65 kg |
| Visina: | 17 cm |
| Lak: | Da |
| Dekor drveta: | Hrast |
| Dubina: | 57 cm |
| Duljina: | 200 cm |
| Materijal: | Drvo, Sololit |
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.