Kutija za odlaganje ispod kreveta 150 cm, hrast
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Dimenzije
| Širina | 150 cm |
| Visina (uključujući kotačiće) | 17 cm |
| Dubina | 57 cm |
Upute za kutiju za pohranu
Sastavljanje kutije za pohranu nije komplicirano! Želite vidjeti što vas očekuje? Dolje možete pregledati kompletne upute za sastavljanje. Nema razloga za brigu.
Paket kutije za pohranu sadrži:
- 1x prednja ploča kutije
- 1x zadnja ploča kutije
- 4x vlaknaste ploče za dno kutije
- 2x spojne letvice za spajanje vlaknastih ploča dna kutije
- 1x lijevi i 1x desni bok kutije
- Spojni materijal
- Upute za sastavljanje
- Jamstvo 2 godine
Dodatni parametri
| Kategorija: | Prostor za pohranu ispod kreveta |
|---|---|
| EAN: | 8596605016925 |
| Težina: | 9,05 kg |
| Visina: | 17 cm |
| Lak: | Da |
| Dekor drveta: | Hrast |
| Dubina: | 57 cm |
| Duljina: | 150 cm |
| Materijal: | Drvo, Sololit |
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.