Kutija za odlaganje ispod kreveta 150 cm, bijela
Povezani proizvodi
-10 % kod: MINUS10
70,20 €
–27 %
Nocni ormaric Ilona bijeli
Na zalihama
(>10 kom)
51,20 €
-10 % kod: MINUS10
3,70 €
–24 %
Svijeća u staklu MINNESOTA CHAMPAGNE 9 cm krem
Na zalihama
(>10 kom)
2,80 €
-10 % kod: MINUS10
49,20 €
–5 %
Višenamjenski tabure OTTOMAN, sivi
Na zalihama
(>10 kom)
46,30 €
-5 % kod: MINUS5
165,20 €
–47 %
Kutija za odlaganje ispod kreveta 200 cm, orah
Na zalihama
(>10 kom)
86,70 €
-5 % kod: MINUS5
82,60 €
–37 %
Kutija za pohranu ispod kreveta 98 cm, joha
Na zalihama
(>10 kom)
51,60 €
-5 % kod: MINUS5
123,90 €
–56 %
Kutija za odlaganje ispod kreveta 98 cm, siva
Na zalihama
(5 kom)
53,70 €
-5 % kod: MINUS5
Kutija za pohranu ispod kreveta 98 cm, artisan hrast
Na zalihama
(>10 kom)
49,50 €
-10 % kod: MINUS10
Dječja kutija za odlaganje KUCICA D3 bijela
Na zalihama
(1 kom)
66,10 €
Detaljan opis proizvoda
Dimenzije
| Širina | 150 cm |
| Visina (uključujući kotačiće) | 17 cm |
| Dubina | 57 cm |
Upute za kutiju za pohranu
Sastavljanje kutije za pohranu nije nikakva znanost! Želite znati što vas očekuje? Ispod možete pregledati kompletne upute za sastavljanje. Nema razloga za brigu.
Paket kutije za pohranu sadrži:
- 1x prednja stranica kutije
- 1x stražnja stranica kutije
- 4x lesonit za dno kutije
- 2x spojna letvica za povezivanje dnovnih lesonita
- 1x lijeva i 1x desna strana kutije
- Spojni materijal
- Upute za sastavljanje
- Jamstvo 2 godine
Dodatni parametri
| Kategorija: | Prostor za pohranu ispod kreveta |
|---|---|
| EAN: | 8596605017144 |
| ? Boja: | Bijela |
| Težina: | 9,05 kg |
| Visina: | 17 cm |
| Dubina: | 57 cm |
| Duljina: | 150 cm |
| Materijal: | Drvo, Sololit |
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.
Dodaj komentar