2x ručnik za kupanje SOFT 70x140 cm krem, 100% pamuk
Povezani proizvodi
Akcija
3,70 €
–8 %
Set ručnika CARRARA 30x30 cm svijetlo siva 100% pamuk, 3 kom
Na zalihama
(>10 kom)
3,40 €
7,40 €
–5 %
Set ručnika CARRARA 1 kom 60x100 cm i 1 kom 40x55 cm 100% pamuk, bijela
Na zalihama
(>10 kom)
7 €
Povoljne setove
19,50 €
–9 %
1x ručnik za kupanje COMFORT bijeli + 2x ručnik za ruke COMFORT bijeli
Na zalihama
(>10 kom)
17,60 €
Povoljne setove
19,50 €
–9 %
1x ručnik za kupanje COMFORT žuti + 2x ručnik za ruke COMFORT žuti
Na zalihama
(>10 kom)
17,60 €
Povoljne setove
19,50 €
–9 %
1x ručnik za kupanje COMFORT krem + 2x ručnik za ruke COMFORT krem
Na zalihama
(>10 kom)
17,60 €
Povoljne setove
19,70 €
–10 %
1x ručnik za kupanje COMFORT tamno sivi + 2x ručnik za ruke COMFORT tamno sivi
Na zalihama
(>10 kom)
17,70 €
Povoljne setove
23,80 €
–10 %
1x ručnik za kupanje BAMBOO ljubičasti + 2x ručnik za ruke BAMBOO ljubičasti
Na zalihama
(>10 kom)
21,40 €
Povoljne setove
15,60 €
–10 %
2x ručnik za kupanje ROYAL 70x140 cm bijeli, 100% pamuk
Na zalihama
(>10 kom)
14 €
Povoljne setove
11,50 €
–10 %
2x ručnik za kupanje SOFT 70x140 cm bijeli, 100% pamuk
Na zalihama
(>10 kom)
10,30 €
Povoljne setove
14,80 €
–10 %
2x ručnik za kupanje Classic 70x140 cm tamno plavi, 100% pamuk
Na zalihama
(>10 kom)
13,20 €
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- 100% pamuk
- Gramatura: 400 g/m2
Boja
- Krem
Dimenzija
- 70 x 140 cm
Specifikacije
- S elegantnom bordurom
- S kukicom
- Certifikat Oeko-Tex Standard 100
- Pranje max. na 60 °C
- Sušenje u sušilici na srednjoj temperaturi
- Ne prati s odjećom koja ima patentne zatvarače i metalne kopče
- Za dugotrajnu nježnost, mekoću i upijanje nije preporučeno koristiti omekšivač
Dodatni parametri
| Kategorija: | Prikladni setovi ručnika za ruke i lice |
|---|---|
| Cijena: | Nad 5 € |
| ? Boja: | Krem |
| ? Gramaža: | 400 g/m2 |
| ? Preporučena temperatura pranja: | 60 °C |
| ? Dimenzije: | 70 x 140 cm |
| Visoka gramaža: | Da |
| Materijal: | 100% pamuk |
| Uzorak: | Bez uzorka |
Povoljne setove
11,50 €
–10 %
2x ručnik za kupanje SOFT 70x140 cm bijeli, 100% pamuk
Na zalihama
(>10 kom)
10,30 €
Povoljne setove
19,40 €
–10 %
2x ručnik za kupanje COMFORT 70x140 cm bež, 100% pamuk
Na zalihama
(>10 kom)
17,30 €
Povoljne setove
18,90 €
–4 %
2x ručnik za kupanje GREEK 70x130 cm crni, 100% pamuk
Na zalihama
(>10 kom)
18 €
Povoljne setove
11,50 €
–10 %
2x ručnik za kupanje DONNA 70x1120 cm žuti, 100% pamuk
Na zalihama
(>10 kom)
10,30 €
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.