Posteljina od polipamuka FOOTBALL TIME POLY zelena
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Posteljina od polipamuka
Posteljina od polipamuka je popularan izbor za svakodnevnu upotrebu zbog svog praktičnog sastava. Kombinira prirodni pamuk s poliesterom, čime nudi ugodan dodir, dobru prozračnost i istovremeno veću otpornost i duži vijek trajanja. Prednost je također jednostavno održavanje – posteljina se brzo suši i zahvaljujući nižoj sklonosti gužvanju nije potrebno glačati.
Materijal
- 50% pamuk | 50% mikrovlakana - poliester
- Gramatura: 105 g/m2
Boja
- Zelena
- Bijela
- Crna
Karakteristike
- Preporučeno pranje: svaka sedmica, maksimalno 1x u 14 dana
- Preporučena temperatura pranja: 30 °C - 40 °C (prema etiketi proizvođača)
- Posteljinu nije potrebno glačati
Praktični savjeti
- Prije prve upotrebe posteljinu temeljito operite
- Krevetninu perite odvojeno, uvijek naopako okrenutu i zakopčanu
- Koristite deterdžent prikladan za materijal i boju posteljine
- Nakon pranja odmah izvadite iz perilice i dobro protresite
- Sušenje u sušilici na niskoj temperaturi
Sadržaj pakovanja prema odabranoj varijanti
- Posteljina 140 x 200 cm: 1 kom navlaka za poplun 140 x 200 cm | 1 kom jastučnica 70 x 90 cm
- Posteljina 140 x 220 cm: 1 kom navlaka za poplun 140 x 220 cm | 1 kom jastučnica 70 x 90 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Posteljina od poliesterskog pamuka |
|---|---|
| EAN: | Odaberite varijantu |
| ? Boja: | Zelena |
| ? Gramaža: | 105 g/m2 |
| ? Dimenzije pokrivača: | 140 x 200 cm, 140 x 220 cm |
| ? Dimenzije jastuka: | 70 x 90 cm |
| ? Preporučena temperatura pranja: | 30 - 40 °C |
| Težina: | 0,7 kg |
| ? Dimenzije posteljine: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 220 cm |
| ? Uzorak posteljine: | Pruge, Slike |
| ? Stil posteljine: | Moderan |
| ? Širina: | Za jedan ležaj |
| ? Kopčanje: | Gumbi |
| Ne glača se: | Da |
| Godišnja doba: | Cijelogodišnji |
| Materijal: | Poli-pamuk |
| Obostrano: | Ne |
| Setovi: | Poplun i jastuk |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.