Polipamučna posteljina NOĆNO NEBO POLY plava
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Polipamučna posteljina
Polipamučna posteljina je popularan izbor za svakodnevnu upotrebu zahvaljujući svom praktičnom sastavu. Kombinira prirodni pamuk s poliesterom, što nudi ugodan dodir, dobru prozračnost i istovremeno veću otpornost i duži vijek trajanja. Prednost je i jednostavno održavanje – posteljina se brzo suši i zahvaljujući manjem gužvanju nije ju potrebno glačati.
Materijal
- 50% pamuk | 50% mikrovlakana - poliester
- Gramatura: 105 g/m2
Boja
- Plava
- Bijela
Karakteristike
- Preporučeno pranje: svaki tjedan, najviše 1x u 14 dana
- Preporučena temperatura pranja: 30 °C - 40 °C (prema etiketi proizvođača)
- Posteljina nije potrebno glačati
Praktični savjeti
- Prije prve upotrebe posteljinu temeljito operite
- Posteljinu perite odvojeno, uvijek okrenutu unutra i zakopčanu
- Koristite deterdžent prikladan za materijal i boju posteljine
- Nakon pranja odmah izvadite iz perilice i dobro protresite
- Sušenje u sušilici na niskoj temperaturi
Sadržaj paketa prema izboru varijante
- Posteljina 140 x 200 cm: 1 kom navlaka za poplun 140 x 200 cm | 1 kom navlaka za jastuk 70 x 90 cm
- Posteljina 140 x 220 cm: 1 kom navlaka za poplun 140 x 220 cm | 1 kom navlaka za jastuk 70 x 90 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Posteljina od poliesterskog pamuka |
|---|---|
| EAN: | Odaberite varijantu |
| ? Boja: | Plava |
| ? Gramaža: | 105 g/m2 |
| ? Dimenzije pokrivača: | 140 x 200 cm, 140 x 220 cm |
| ? Dimenzije jastuka: | 70 x 90 cm |
| ? Preporučena temperatura pranja: | 30 - 40 °C |
| ? Dimenzije posteljine: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 220 cm |
| ? Uzorak posteljine: | Zvijezde, Božicni |
| ? Stil posteljine: | Moderan |
| ? Širina: | Za jedan ležaj, Francuske |
| ? Kopčanje: | Gumbi |
| Ne glača se: | Da |
| Godišnja doba: | Cijelogodišnji |
| Materijal: | Poli-pamuk |
| Obostrano: | Ne |
| Setovi: | Poplun i jastuk |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.