Posteljina od mikrovlakana EMBROSA svijetlosmeđa
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Posteljina od mikrovlakana
Dobra opcija za alergičare, malu djecu ili osobe s poteškoćama disanja je posteljina od mikrovlakana. Gusto tkani tekstil od poliestera odlikuje se nježnošću, toplinom i stabilnošću oblika. Također se ističe svojom ugodnošću, nježnošću, i nema potrebu za glačanjem. Ako preferirate jednostavno održavanje, toplinu i nježan dodir, tada je mikrovlakno stvoreno za vas.
Materijal
- 100% mikrovlakana - poliester
- Gramatura: 95 g/m2
Boja
- Svijetlosmeđa
Karakteristike
- Preporučeno pranje: svaki tjedan, minimalno 1x u 14 dana
- Preporučena temperatura pranja: 30 - 40 °C (prema naljepnici proizvođača)
- Posteljinu nije potrebno glačati
Praktični savjeti
- Prije prve uporabe posteljinu temeljito operite
- Posteljinu perite odvojeno, uvijek naopako i zatvoreno
- Koristite deterdžent prikladan za materijal i boju posteljine
- Nakon pranja odaberite nježno centrifugiranje
Sadržaj pakiranja prema odabiru varijante
- Posteljina 140 x 200 cm: 1 kom poplun 140 x 200 cm | 1 kom jastučnica 70 x 80 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Posteljina od mikrovlakana |
|---|---|
| EAN: | 5902311494415 |
| ? Boja: | Smedja |
| ? Gramaža: | 95 g/m2 |
| ? Dimenzije pokrivača: | 140 x 200 cm |
| ? Dimenzije jastuka: | 70 x 80 cm |
| ? Preporučena temperatura pranja: | 30 - 40 °C |
| Težina: | 0,9 kg |
| ? Dimenzije posteljine: | 70 x 80 cm | 140 x 200 cm |
| ? Uzorak posteljine: | Cvjetovi |
| ? Stil posteljine: | Moderan |
| ? Širina: | Za jedan ležaj |
| ? Kopčanje: | Patent zatvarač |
| Ne glača se: | Da |
| Godišnja doba: | Cijelogodišnji |
| Materijal: | Mikrovlakno - poliester |
| Obostrano: | Ne |
| Setovi: | Poplun i jastuk |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.