Set popluna 100x135 cm i jastuka 40x60 cm BAMBINO za dječji krevetić, bijeli
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Presvlaka: 100% mikrovlakana
- Gramatura presvlake: 85 g/m²
- Ispuna: 100% poliester - šuplje djevičansko vlakno
Boja
- Bijela
Dimenzije
- Jastuk: 40 x 60 cm
- Poplun: 100 x 135 cm
- Težina ispune: 300 g/m² (poplun) + 200 g (jastuk)
- Težina seta: 605 g
Detalji
- Za dječji krevetić
- Pogodno za djecu i alergičare
- Cjelogodišnje
- Visoka prozračnost
- Zimi grije, ljeti hladi
- Ne glačati
- Moguće sušenje u sušilici
- Preporučena temperatura pranja: 60 - 95 °C
Dodatni parametri
| Kategorija: | Popluni i jastuci za krevetic |
|---|---|
| EAN: | 5310284012657 |
| ? Boja: | Bijela |
| ? Dimenzije pokrivača: | 100 x 135 cm |
| ? Dimenzije jastuka: | 40 x 60 cm |
| ? Preporučena temperatura pranja: | 60 °C |
| Težina: | 0,6 kg |
| ? Materijal ispuna: | 100% poliester, Šuplje vlákno |
| ? Površinski materijal: | 100% mikrovlakana |
| ? Tip: | Setovi |
| Antialergijski: | Da |
| Preporučeno za: | Dječiji krevetic |
| Godišnja doba: | Cijelogodišnji |
| Masa jastuka: | 200 g |
| Masa popluna: | 300 g |
| Stavka je rasprodana… | |
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.