Plažno pončo PALM BEACH šareno 80x145 cm
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- 100% mikrovlakana
Boja
- Narančasta
- Plava
- Crna
Dimenzije
- Ukupna duljina: 145 cm
- Širina: 80 cm
Specifikacije
- Praktična kapuljača i patenti na bokovima
- Idealno za plažu ili bazen
- Blagi i antialergijski materijal
- Preporučena temperatura pranja maksimalno 40 °C
- Prilikom prvog pranja potrebno je prati odvojeno
- Za dugotrajnu nježnost, mekoću i upojnost nije preporučeno koristiti omekšivač
Ljeto u znaku opuštenosti
Uronite u ljetnu avanturu s pončom koje spaja stil, praktičnost i udobnost. Bilo da se pripremate za plažu, bazen ili odmor na moru, ovaj komad će postati vaš nezamjenjiv pratitelj. Zahvaljujući nježnom mikrovlaknu i pametnom kroju s kapuljačom, zaštitit će vas od sunca i vjetra te osigurati brzo sušenje. Ljetni trenuci zaslužuju biti bezbrižni – upravo takve će vam ovo pončo pomoći stvoriti.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Ponča |
|---|---|
| EAN: | 5906679812423 |
| ? Boja: | Crna, Narančasta, Plava |
| ? Preporučena temperatura pranja: | 40 °C |
| Težina: | 0,3 kg |
| ? Dimenzije: | 80 x 145 cm |
| ? Širina: | 80 cm |
| ? Kopčanje: | Patenti |
| Izvjedba: | Višebojni |
| Duljina: | 145 cm |
| Materijal: | Mikrovlakno |
| Uzorak: | Sa uzorkom |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.