Plažno pončo BATIK WAVE plavo 80x145 cm
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- 100% mikrovlakana
Boja
- Plava
Dimenzije
- Dužina: 145 cm
- Širina: 80 cm
Specifikacije
- Praktična kapuljača i kopče na bočnim stranama
- Idealno za plažu ili bazen
- Blag i antialergijski materijal
- Preporučena temperatura pranja maksimalno 40 °C
- Pri prvom pranju potrebno je oprati odvojeno
- Za dugotrajnu mekoću, blagost i upojnost nije preporučeno koristiti omekšivač
Ljeto u znaku opuštenosti
Uđite u ljetnu avanturu s pončom koji spaja stil, praktičnost i udobnost. Bilo da se spremate za plažu, bazen ili na odmor uz more, ovaj komad postat će vaš nezamjenjivi pratitelj. Zahvaljujući blagom mikrovlaknu i pametnom kroju s kapuljačom, zaštitit će vas od sunca i vjetra te će osigurati brzo sušenje. Ljetni trenuci zaslužuju biti bezbrižni – i upravo takve trenutke ovo pončo će vam pomoći stvoriti.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Ponča |
|---|---|
| EAN: | 5906679812430 |
| ? Boja: | Plava |
| ? Preporučena temperatura pranja: | 40 °C |
| Težina: | 0,3 kg |
| ? Dimenzije: | 80 x 145 cm |
| ? Širina: | 80 cm |
| ? Kopčanje: | Patenti |
| Izvjedba: | Višebojni |
| Duljina: | 145 cm |
| Materijal: | Mikrovlakno |
| Uzorak: | Sa uzorkom |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.