Smeđa zidna kutna polica ESTANTE
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Iverica
Dimenzije
- Širina: 20 cm
- Dubina: 20 cm
- Visina: 127,5 cm
- Nosivost na polici: 6 kg
- Težina: 4,5 kg
Specifikacije
- 5 polica
- Isporučuje se rastavljeno
Dodatni parametri
| Kategorija: | Police i police za knjige |
|---|---|
| ? Boja: | Smedja |
| ? Širina: | 20 cm |
| Visina: | 127,5 cm |
| Broj polica: | 5 |
| Dubina: | 20 cm |
| Materijal: | MDF |
| Oblik: | Kutna |
| Tip postavljanja: | Zidne police |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.