Polica za stol NORVIKA 41x53 cm, crna / artisan hrast
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- MDF
- Bambus
Boja
- Crna
- Artisan hrast
Dimenzije
- Širina: 41 cm
- Dubina: 18 cm
- Visina: 53 cm
- Težina: 2,6 kg
Specifikacije
- Praktična polica za pisani ili radni stol
- Može se koristiti i na kuhinjskoj radnoj ploči
- Pomaže održati red i slobodan radni prostor
- Ploče polica s vodootpornom obradom
- Isporuka u demontu
- Paket: 57 x 21 x 8 cm, 3,2 kg
Iskoristite prostor do maksimuma
Polica za pohranjivanje je idealan pomoćnik svuda gde trebate imati važne stvari na dohvat ruke – bilo da se radi o kuhinji, radnom prostoru ili studentskoj sobi. Njen univerzalni dizajn lako se slaže s okolnim namještajem i pomaže vam stvoriti okruženje koje podržava organizaciju i mir. Smjestite u nju omiljene knjige, dekoracije, začine ili radne potrepštine – kako god je koristili, donijet će vašem domu praktično i estetsko rješenje.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Police i police za knjige |
|---|---|
| EAN: | 5903332095452 |
| ? Boja: | Crna |
| Težina: | 2,6 kg |
| ? Širina: | 41 cm, Do 100 cm |
| Visina: | 53 cm |
| Dekor drveta: | Hrast artisan |
| Dubina: | 18 cm, 16-30 cm |
| Materijal: | Bambus, MDF |
| Oblik: | Pravokutan |
| Površina: | Mat |
| Setovi: | Komadni |
| Tip postavljanja: | Stojeci, Stolni |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.