Plastične police na kotačićima SHELFAST 38x20,5x88 cm crne
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Okvir: Metalne cijevi
- Police: Polipropilen
Boja
- Crna
Dimenzije
- Širina: 38 cm
- Duljina: 20,5 cm
- Visina: 88 cm
- Nosivost police: 5 kg
- Maksimalno ukupno opterećenje: 20 kg
- Težina: 1,2 kg
Izrada
- 4 kotačića
- 4 police (mogućnost sklapanja polica u manji broj polica)
- 4 kuke
- Idealne za kuhinju ili kupaonicu
- Lako se održavaju čistim
- Dostava u demontiranom stanju
Dodatni parametri
| Kategorija: | Police i police za knjige |
|---|---|
| EAN: | 5903678570781 |
| ? Boja: | Crna |
| ? Širina: | 38 cm |
| Visina: | 88 cm |
| Dubina: | 20,5 cm |
| Kotači: | Na kotačima |
| Materijal: | Metal, Polipropilen |
| Oblik: | Jednak |
| Prostor za pohranu: | Sa policama, Otvoreni prostor za pohranu |
| Veličina: | Mala |
| Stavka je rasprodana… | |
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.