Drveni stalak za cvijeće BLUMI
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Drvo
Boja
- Smeđa
Dimenzije
- Širina: 106 cm
- Dubina: 25 cm
- Visina: 95 cm
- Težina: 4 kg
Izrada
- 7 polica
- Mat površina
- Isporuka u demontiranom stanju
Kućna džungla
Biljke u interijeru izvrstan su način da unesete djelić prirode u svoj dom i stvorite vlastitu kućnu džunglu. Pomažu poboljšati kvalitetu zraka, reguliraju vlažnost i mogu čak smanjiti razinu buke. Prisutnost zelenila u interijeru ima dokazane pozitivne učinke na našu psihu - smanjuje stres, povećava blagostanje i potiče produktivnost. Okružujući svoj dom biljkama, stvarate zdravije, ugodnije i ljepše okruženje. Vaša kućna džungla postat će oaza mira i blagostanja u kojoj se možete opustiti i steći novu energiju.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Police i police za knjige |
|---|---|
| EAN: | 5903678549268 |
| ? Boja: | Smedja |
| ? Širina: | 106 cm |
| Visina: | 95 cm |
| Dubina: | 25 cm |
| Izgled: | Postolja |
| Kotači: | Bez kotačića |
| Materijal: | Drvo |
| Oblik: | Jednak |
| Postavljanje: | Za stan |
| Površina: | Mat |
| Prostor za pohranu: | Sa policama, Otvoreni prostor za pohranu |
| Setovi: | Komadni |
| Stavka je rasprodana… | |
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.