Jersey plahta za dječji krevetić EXCLUSIVE 70x140 cm staroružičasta
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Jersey plahta
Nezamjenjiv dio modernih spavaćih soba, mekane, ali čvrste Jersey plahte. Tražite kompromis između pamučne plahte i frotirne plahte?! Jersey materijal je visoke kvalitete i odlikuje se dugim vijekom trajanja. Čak i nakon čestog pranja pod pravim uvjetima, ne gubi svoju postojanost boja. Može se kombinirati sa svim vrstama posteljine, ne pegla se i nakon sušenja dovoljno je složiti.
Materijal
- 100% pamuk
- Težina: 140 g/m2
Boja
- Staroružičasta
Dimenzija
- 70 x 140 cm
Karakteristike
- Perfektna upojnost i postojanost boje
- Nije potrebno peglanje
- Obrub s gumom po cijelom obodu plahte
Sadržaj pakiranja
- 1 kom plahte 70 x 140 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Plahte od žerseja za krevetic |
|---|---|
| EAN: | 8592050046807 |
| Cijena: | Jeftino do 15 € |
| ? Boja: | Ružičasta |
| ? Gramaža: | 140 g/m2 |
| ? Dimenzije madraca: | 70 x 140 cm |
| ? Preporučena temperatura pranja: | 60 °C |
| ? Dimenzije: | 70 x 140 cm |
| ? Tip: | U krevetić |
| Elastičan: | Da |
| Ne glača se: | Da |
| Izvjedba: | Sa gumom, Elastična |
| Sa gumom: | Da |
| Sušenje u sušilici: | Da |
| Duljina: | 140 cm |
| Materijal: | 100% pamuk |
| Optimalna visina madraca: | Do 12 cm |
| Za djecu: | Dječje |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.