Jersey plahta ALVORA 90x200 cm tamno smeđa
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Jersey plahta
Neophodan dio modernih spavaćih soba, mekane ali čvrste Jersey plahte. Tražite kompromis između pamučne plahte i frotirne plahe?! Jersey materijal je visoko kvalitetan i hvali se dugim vijekom trajanja. Čak i nakon čestog pranja u pravim uvjetima ne gubi boju. Može se kombinirati sa svim vrstama posteljine, ne glača se i nakon sušenja dovoljno je posložiti.
Materijal
- 100% pamuk
- Gramatura: 140 g/m2
Boja
- Tamno smeđa
Dimenzija
- 90 x 200 cm
Karakteristike
- Perfektna upijanje i postojanost boje
- Nije potrebno glačati
- Obrub s gumom po cijelom obodu plahte
Sadržaj pakiranja
- 1 kom plahta 90 x 200 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Plahte od žerseja 90 x 200 cm |
|---|---|
| Cijena: | Jeftino do 14 € |
| ? Boja: | Smedja |
| ? Gramaža: | 140 g/m2 |
| ? Preporučena temperatura pranja: | 60 °C |
| Težina: | 0,5 kg |
| ? Dimenzije: | 90 x 200 cm |
| ? Tip: | Za ležaj za dvoje |
| Elastičan: | Natezno |
| Izvjedba: | Sa gumom, Elastična |
| Sa gumom: | Da |
| Sušenje u sušilici: | Da |
| Duljina: | 200 cm |
| Optimalna visina madraca: | Do 25 cm |
| Stavka je rasprodana… | |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.