Pamučna plahta za dječji krevetić RAINUBI bijela 110x160 cm
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Pamučna plahta
Klasična i uvijek tražena pamučna plahta je 100% prirodna i nježna prema koži. Omiljena je zbog svoje lakoće, prozračnosti i jednostavnog održavanja. Uz pravilnu njegu, vlakna će dugo ostati kao nova, a jedini nedostatak je potreba za glačanjem. Idealna je za vrtiće, hotele i razne vrste smještajnih objekata.
Materijal
- 100% pamuk
- Težina: 110 g/m2
Dimenzija
- 110 x 160 cm
Boja
- Bijela
- Zelena
- Bež
- Siva
Karakteristike
- Plahta nije napeta
- Plahta je bez gume
- Preporučena temperatura pranja: 40 °C (prema etiketi proizvođača plahte)
- Preporučeno pranje: svaki tjedan, najmanje 1x u 14 dana
- Plahta se može sušiti u sušilici na niskim temperaturama
- Pri prvom pranju potrebno je prati odvojeno!
Sadržaj pakiranja
- 1 kom plahta 110 x 160 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Pamučne plahte za dječji krevetic |
|---|---|
| EAN: | 710535827163 |
| ? Boja: | Bijela, Zelena |
| ? Gramaža: | 110 g/m2 |
| ? Preporučena temperatura pranja: | 40 °C |
| ? Uzorak posteljine: | Slike, Dječji |
| ? Stil posteljine: | Moderan, Dječji |
| ? Dimenzije: | 110 x 160 cm |
| ? Tip: | U krevetić |
| Elastičan: | Ne |
| Sa gumom: | Ne |
| Sušenje u sušilici: | Da |
| Materijal: | Pamuk |
| Optimalna visina madraca: | Do 20 cm |
| Za djecu: | Dječje |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.