Plahta BASIC svijetlo ljubičasta 200x220 cm
Detaljan opis proizvoda
Pamučna plahta
Klasična i uvijek tražena plahta od pamučne mješavine s udjelom 80% pamuka i 20% poliestera ugodna je na dodir i nježna prema koži. Omiljena je zbog svoje laganosti, prozračnosti i istovremeno veće izdržljivosti zahvaljujući primjesi poliestera. Materijal uz pravilnu njegu dugotrajno zadržava svoj oblik i boju te je, za razliku od čistog pamuka, manje podložan gužvanju i lakši za održavanje. Idealno rješenje za vrtiće, hotele i razne vrste smještajnih objekata.
Materijal
- 80% pamuk | 20% poliester
Dimenzije
- 200 x 220 cm
Boja
- Svijetlo ljubičasta
Karakteristike
- Plahta nije napeta
- Plahta je bez gumice
- Preporučena temperatura pranja: 30 °C (prema uputama proizvođača)
- Preporučeno pranje: svaki tjedan, minimalno 1x u 14 dana
- Plahtu je potrebno glačati
- Plahta nije prikladna za sušenje u sušilici
- Pranje odvojeno pri prvom pranju!
Sadržaj pakiranja
- 1 kom plahta 200 x 220 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Pamučne plahte 200 x 220 cm |
|---|---|
| ? Boja: | Ljubičasta |
| ? Preporučena temperatura pranja: | 30 °C |
| Težina: | 0,7 kg |
| ? Dimenzije: | 200 x 220 cm |
| ? Tip: | Za jedan ležaj |
| Elastičan: | Ne |
| Sa gumom: | Ne |
| Sušenje u sušilici: | Ne |
| Materijal: | 80% pamuk | 20% poliester |
| Optimalna visina madraca: | Do 20 cm |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.