Pamučna plahta bijela 140x240 cm
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Pamučna plahta
Klasična i uvijek tražena plahta od pamučne mješavine s udjelom 80% pamuka i 20% poliestera je ugodna na dodir i nježna prema koži. Popularna je zbog svoje laganosti, prozračnosti i ujedno veće otpornosti zahvaljujući dodatku poliestera. Materijal uz pravilnu njegu dugotrajno zadržava svoj oblik i boju, a u usporedbi s čistim pamukom manje se gužva i lakši je za održavanje. Idealna je opcija za vrtiće, hotele i razne vrste smještajnih objekata.
Materijal
- 80% pamuk | 20% poliester
Dimenzija
- 140 x 240 cm
Boja
- Bijela
Karakteristike
- Plahta nije napeta
- Plahta je bez gume
- Preporučena temperatura pranja: 60 °C (prema oznaci proizvođača plahte)
- Preporučeno pranje: svakog tjedna, minimalno 1x u 14 dana
- Plahte je moguće sušiti u sušilici na niskim temperaturama
- Prilikom prvog pranja potrebno je prati odvojeno!
Sadržaj pakiranja
- 1 kom plahte 140 x 240 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Pamučne plahte 140 x 240 cm |
|---|---|
| EAN: | 8596605021738 |
| ? Boja: | Bijela |
| ? Gramaža: | 105 g/m2 |
| Težina: | 0,45 kg |
| ? Dimenzije: | 140 x 240 cm |
| ? Tip: | Za ležaj za dvoje |
| Elastičan: | Ne |
| Sa gumom: | Ne |
| Sušenje u sušilici: | Da |
| Materijal: | 80% pamuk | 20% poliester |
| Optimalna visina madraca: | Do 20 cm |
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.