Pamučna posteljina WHITE BOX siva
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Pamučna posteljina
Stalna i najraširenija tkanina za posteljinu zasigurno je pamuk. Kupci cijene njezine izvrsne karakteristike i pristupačnu cijenu. Pamuk je prozračan, mekan i odlično upija vlagu. Pogodan je i za osobe koje se noću više znoje. Moguća nedostatka su gužvanje i potreba za glačanjem. Dugogodišnji provjereni pamuk je prirodno vlakno dobiveno iz pamukovca, koje je nježno prema koži cijelog tijela.
Materijal
- 100% pamuk
- Gramatura: 130 g/m2
Boja
- Siva
- Bijela
Karakteristike
- Patchwork motiv sa zvijezdama i kvadratima
- Preporučeno pranje: svaki tjedan, maksimalno 1x u 14 dana
- Preporučena temperatura pranja: 30 °C - 40 °C (prema etiketi proizvođača)
- Posteljinu treba glačati
Praktični savjeti
- Prije prve upotrebe posteljinu temeljito operite
- Posteljinu perite odvojeno, uvijek iznutra i zatvorenu
- Koristite deterdžent prikladan za materijal i boje posteljine
- Nakon pranja posteljinu centrifugirajte nježno
- Posteljinu glačajte iznutra kako biste spriječili oštećenje materijala i blijeđenje boja
Sadržaj paketa prema odabranoj varijanti
- Posteljina 140 x 200 cm: 1 kom navlaka za poplun 140 x 200 cm | 1 kom navlaka za jastuk 70 x 90 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Pamučna posteljina |
|---|---|
| Cijena: | Jeftino do 23 € |
| ? Boja: | Siva |
| ? Gramaža: | 130 g/m2 |
| ? Dimenzije pokrivača: | 140 x 200 cm |
| ? Dimenzije jastuka: | 70 x 90 cm |
| ? Preporučena temperatura pranja: | 40 °C |
| ? Dimenzije posteljine: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| ? Uzorak posteljine: | Zvijezde |
| ? Stil posteljine: | Moderan |
| ? Kopčanje: | Gumbi |
| Ne glača se: | Ne |
| Materijal: | 100% pamuk |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.