Pamučna posteljina DENYX siva s hotelskim džepom
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Pamučna posteljina
Stalnica i najrašireniji materijal posteljine zasigurno je pamuk. Kupci cijene njegove izvrsne karakteristike i pristupačnu cijenu. Pamuk je prozračan, mekan i izvrsno odvodi svaku vlagu. Stoga je prikladan i za osobe koje se tijekom noći više znoje. Moguća mana je gužvanje i naknadna potreba za peglanjem. Dugogodišnje provjereni pamuk je prirodno vlakno dobiveno iz pamuka, koje je nježno prema koži cijelog tijela.
Materijal
- 100% pamuk
- Gramatura: 120 g/m2
Boja
- Siva
Karakteristike
- Jednobojni motiv
- Zatvarač hotelski džep
- Preporučeno pranje: svaki tjedan, najviše 1x svaka 2 tjedna
- Preporučena temperatura pranja: 30 °C - 40 °C (prema oznaci proizvođača)
- Posteljina je potrebna peglati
Praktični savjeti
- Prije prve uporabe posteljinu temeljito operite
- Krevetninu perite odvojeno, uvijek izvrnutu i zakopčanu
- Koristite deterdžent prikladan za materijal i boju posteljine
- Nakon pranja posteljine odaberite nježno centrifugiranje
- Posteljinu peglajte izvraćeno, kako biste spriječili oštećenje materijala i izbljeđivanje boja
Sadržaj pakiranja prema izboru varijante
- Posteljina 140 x 200 cm: 1 kom navlaka za pokrivač 140 x 200 cm | 1 kom jastučnica 70 x 90 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Pamučna posteljina |
|---|---|
| EAN: | 0710535827088 |
| ? Boja: | Siva |
| ? Dimenzije pokrivača: | 140 x 200 cm |
| ? Dimenzije jastuka: | 70 x 90 cm |
| ? Preporučena temperatura pranja: | 30 - 40 °C |
| Težina: | 0,7 kg |
| ? Dimenzije posteljine: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| ? Uzorak posteljine: | Jednobojno |
| ? Stil posteljine: | Minimalistički, Moderan |
| ? Širina: | Za jedan ležaj |
| ? Kopčanje: | Hotelski džep |
| Ne glača se: | Ne |
| Godišnja doba: | Cijelogodišnji |
| Materijal: | 100% pamuk |
| Obostrano: | Ne |
| Setovi: | Poplun i jastuk |
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.