Pamučna posteljina DENYX bijela hotelski džep
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Pamučna posteljina
Pamučna tkanina je nezaobilazna i najrašireniji materijal za posteljinu. Kupci cijene njezine odlične karakteristike i pristupačnu cijenu. Pamuk je prozračan, mekan i izvrsno odvodi bilo kakvu vlagu. Prikladan je i za osobe koje se više znoje tijekom noći. Moguća mana je gužvanje i potrebna dorada glačanja. Provjeren nizom godina, pamuk je prirodno vlakno dobiveno od pamukovca, koje je nježno prema koži cijelog tijela.
Materijal
- 100% pamuk
- Gramatura: 120 g/m2
Boja
- Bijela
Karakteristike
- Jednobojni motiv
- Zapinjanje hotelski džep
- Preporučeno pranje: svaki tjedan, maksimalno 1x u 14 dana
- Preporučena temperatura pranja: 30 °C - 40 °C (prema etiketi proizvođača)
- Posteljina se mora glačati
Praktični savjeti
- Prije prve upotrebe posteljinu temeljito operite
- Posteljinu perite zasebno, uvijek naopako i zakopčano
- Koristite deterdžent prikladan za materijal i boju posteljine
- Nakon pranja odaberite nježno centrifugiranje
- Posteljinu glačajte naopako kako biste spriječili oštećenje materijala i izbljeđivanje boja
Sadržaj pakiranja prema odabiru varijante
- Posteljina 140 x 200 cm: 1 kom navlaka za poplun 140 x 200 cm | 1 kom navlaka za jastuk 70 x 90 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Pamučna posteljina |
|---|---|
| EAN: | 0710535826968 |
| ? Boja: | Bijela |
| ? Gramaža: | 120 g/m2 |
| ? Dimenzije pokrivača: | 140 x 200 cm |
| ? Dimenzije jastuka: | 70 x 90 cm |
| ? Preporučena temperatura pranja: | 30 - 40 °C |
| Težina: | 0,7 kg |
| ? Dimenzije posteljine: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| ? Uzorak posteljine: | Jednobojno |
| ? Stil posteljine: | Minimalistički, Moderan |
| ? Širina: | Za jedan ležaj |
| ? Kopčanje: | Hotelski džep |
| Ne glača se: | Ne |
| Godišnja doba: | Cijelogodišnji |
| Materijal: | 100% pamuk |
| Obostrano: | Ne |
| Setovi: | Poplun i jastuk |
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.