Pamučna posteljina DENYX bijela
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Pamučna posteljina
Stalnim i najrasprostranjenijim materijalom posteljine zasigurno je pamuk. Kupci cijene njezine izvrsne karakteristike i povoljnu cijenu. Pamuk je prozračan, mekan i izvrsno odvodi svaku vlagu. Pogodan je i za osobe koje se više znoje tijekom noći. Mogući nedostatak je gužvanje i potreba za peglanjem. Godinama provjeren pamuk je prirodno vlakno dobiveno od biljke pamuka koje je nježno prema koži cijelog tijela.
Materijal
- 100% pamuk
- Gramatura: 120 g/m2
Boja
- Bijela
Karakteristike
- Jednobojni motiv
- Preporučeno pranje: svaki tjedan, najviše jednom u 14 dana
- Preporučena temperatura pranja: 30 °C - 40 °C (prema oznaci proizvođača)
- Potrebno je glačati posteljinu
Praktični savjeti
- Prije prve upotrebe posteljinu temeljito operite
- Posteljinu perite odvojeno, uvijek preokrenutu i zakopčanu
- Koristite deterdžent prikladan za materijal i boje posteljine
- Nakon pranja posteljine odaberite nježno centrifugiranje
- Posteljinu peglajte preokrenutu, čime ćete spriječiti oštećenje materijala i blijeđenje boja
Sadržaj pakiranja prema odabranoj varijanti
- Posteljina 140 x 200 cm: 1 kom navlaka za poplun 140 x 200 cm | 1 kom navlaka za jastuk 70 x 90 cm
- Posteljina 140 x 220 cm: 1 kom navlaka za poplun 140 x 220 cm | 1 kom navlaka za jastuk 70 x 90 cm
- Posteljina 200 x 220 cm: 1 kom navlaka za poplun 200 x 220 cm | 2 kom navlaka za jastuk 70 x 90 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Pamučna posteljina |
|---|---|
| EAN: | Odaberite varijantu |
| ? Boja: | Bijela |
| ? Gramaža: | 120 g/m2 |
| ? Dimenzije pokrivača: | 140 x 200 cm, 140 x 220 cm, 200 x 220 cm |
| ? Dimenzije jastuka: | 70 x 90 cm |
| ? Preporučena temperatura pranja: | 30 - 40 °C |
| Težina: | 0,7 kg |
| ? Dimenzije posteljine: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 220 cm, 2 kom 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| ? Uzorak posteljine: | Jednobojno |
| ? Stil posteljine: | Minimalistički, Moderan |
| ? Širina: | Za jedan ležaj, Francuske |
| ? Kopčanje: | Gumbi |
| Ne glača se: | Ne |
| Godišnja doba: | Cijelogodišnji |
| Materijal: | 100% pamuk |
| Obostrano: | Ne |
| Setovi: | Poplun i jastuk |
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.