Pamučna posteljina BETTY modrozelena
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Pamučna posteljina
Stalni i najrasprostranjeniji materijal posteljine zasigurno je pamuk. Kupci cijene njegove izvrsne karakteristike i povoljnu cijenu. Pamuk je prozračan, mekan i izvrsno odvodi vlagu. Prikladan je i za osobe koje se više znoje tijekom noći. Moguća mana je gužvanje koje zahtijeva peglanje. Godinama potvrđen pamuk je prirodno vlakno dobiveno iz biljke pamuka, koje je nježno prema koži cijelog tijela.
Materijal
- 80% pamuk | 20% mikrovlakana - poliester
- Gramatura: 90 g/m2
Boja
- Plava
- Siva
- Zelena
- Krem
Karakteristike
- Preporučeno pranje: svaki tjedan, maksimalno 1x svakih 14 dana
- Preporučena temperatura pranja: 30 °C - 40 °C (prema etiketi proizvođača)
- Posteljinu je potrebno peglati
Praktični savjeti
- Prije prve uporabe posteljinu temeljito operite
- Posteljinu perite odvojeno, uvijek naopako i zatvorenu
- Koristite deterdžent prikladan za materijal i boju posteljine
- Nakon pranja posteljine odaberite nježno centrifugiranje
- Posteljinu peglajte naopako, kako biste spriječili oštećenje materijala i izbljeđivanje boja
Sadržaj pakiranja prema odabiru varijante
- Posteljina 140 x 200 cm: 1 kom navlaka za poplun 140 x 200 cm | 1 kom jastučnica 70 x 90 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Pamučna posteljina |
|---|---|
| Cijena: | Jeftino do 23 € |
| ? Boja: | Krem, Siva, Zelena, Plava |
| ? Gramaža: | 90 g/m2 |
| ? Dimenzije pokrivača: | 140 x 200 cm |
| ? Dimenzije jastuka: | 70 x 90 cm |
| ? Preporučena temperatura pranja: | 30 - 40 °C |
| Težina: | 0,7 kg |
| ? Dimenzije posteljine: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| ? Uzorak posteljine: | Priroda |
| ? Stil posteljine: | Moderan |
| ? Širina: | Za jedan ležaj |
| ? Kopčanje: | Patent zatvarač |
| Ne glača se: | Ne |
| Godišnja doba: | Cijelogodišnji |
| Materijal: | 80% pamuk | 20% mikrovlakana - poliester |
| Obostrano: | Da |
| Setovi: | Poplun i jastuk |
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.