Pamučna posteljina AQUORIX šarena
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Pamučna posteljina
Stalnica i najrašireniji materijal za posteljinu je svakako pamuk. Kupci cijene njegova izvrsna svojstva i pristupačnu cijenu. Pamuk je prozračan, mekan i odlično upija svu vlagu. Stoga je prikladan i za osobe koje se više znoje tijekom noći. Mogući nedostatak je gužvanje i potreba za glačanjem. Dugogodišnje provjeren pamuk je prirodno vlakno dobiveno od pamuka, koje je nježno prema koži cijelog tijela.
Materijal
- 80% pamuk | 20% mikrovlakana - poliester
- Gramatura: 90 g/m2
Boja
- Tirkizna
- Bijela
- Zlatna
Karakteristike
- Preporučeno pranje: svaki tjedan, maksimalno 1x u 14 dana
- Preporučena temperatura pranja: 30 °C - 40 °C (prema etiketi proizvođača)
- Posteljinu je potrebno glačati
Praktični savjeti
- Prije prve upotrebe posteljinu temeljito operite
- Posteljinu perite odvojeno, uvijek preokrenutu naopačke i zakopčanu
- Koristite deterdžent pogodan za materijal i boje posteljine
- Nakon pranja posteljinu centrifugirajte nježno
- Posteljinu glačajte naopačke kako biste spriječili oštećenje materijala i blijedenje boja
Sadržaj pakiranja prema odabranoj varijanti
- Posteljina 140 x 200 cm: 1 kom navlaka za poplun 140 x 200 cm | 1 kom navlaka za jastuk 70 x 90 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Pamučna posteljina |
|---|---|
| Cijena: | Jeftino do 15 € |
| ? Boja: | Tirkiz |
| ? Gramaža: | 90 g/m2 |
| ? Dimenzije pokrivača: | 140 x 200 cm |
| ? Dimenzije jastuka: | 70 x 90 cm |
| ? Preporučena temperatura pranja: | 30 - 40 °C |
| Težina: | 0,7 kg |
| ? Dimenzije posteljine: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| ? Uzorak posteljine: | Apstrakcija |
| ? Stil posteljine: | Moderan |
| ? Širina: | Za jedan ležaj |
| ? Kopčanje: | Patent zatvarač |
| Ne glača se: | Ne |
| Godišnja doba: | Cijelogodišnji |
| Materijal: | 80% pamuk | 20% mikrovlakana - poliester |
| Obostrano: | Da |
| Setovi: | Poplun i jastuk |
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.