AKCIJA Pamučna posteljina ÉCLAT svijetlo roza II. kvaliteta
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Pamučna posteljina
Pamučna posteljina od mješavine 70% recikliranog pamuka i 30% virgin pamuka BCI. Reciklirani pamuk pomaže u očuvanju prirodnih resursa i daje novi život već korištenim tekstilnim materijalima, dok virgin pamuk BCI dolazi iz odgovornije proizvodnje u okviru programa Better Cotton Initiative. Zahvaljujući ovoj kombinaciji, materijal je ugodan na dodir, prozračan i istovremeno ekološki prihvatljiviji. Mogući nedostatak je gužvanje i stoga je potrebno glačanje.
Materijal
- 70% recikliranog pamuka | 30% virgin pamuka BCI
Boja
- Svijetlo roza
Karakteristike
- Preporučeno pranje: svaki tjedan, maksimalno 1x u 14 dana
- Navlaka za jastuk je opremljena hotelskim džepom
- Navlaka za prekrivač je opremljena nizozemskim zatvaračem na preklop
- Preporučena temperatura pranja: 40 °C (prema etiketi proizvođača)
- Sušenje u sušilici: max. 60 °C
- Posteljinu je potrebno glačati
Praktični savjeti
- Prije prve upotrebe posteljinu temeljito operite
- Posteljinu perite odvojeno, uvijek naopačke
- Koristite deterdžent prikladan za materijal i boju posteljine
- Nakon pranja posteljine odaberite blagi ciklus centrifuge
- Posteljinu glačajte naopačke kako biste spriječili oštećenje materijala i blijeđenje boja
Sadržaj pakiranja prema odabranoj varijanti
- Posteljina 200 x 220 cm: 1 kom. navlaka za prekrivač 200 x 220 cm + 20 cm | 2 kom. navlaka za jastuk 60 x 70 cm
- Posteljina 220 x 240 cm: 1 kom. navlaka za prekrivač 220 x 240 cm + 20 cm | 2 kom. navlaka za jastuk 60 x 70 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Pamučna posteljina |
|---|---|
| EAN: | Odaberite varijantu |
| Cijena: | Jeftino do 23 € |
| ? Boja: | Ružičasta |
| ? Gramaža: | 119 g/m2 |
| ? Dimenzije pokrivača: | 200 x 220 cm, 200 x 240 cm |
| ? Dimenzije jastuka: | 60 x 70 cm |
| ? Preporučena temperatura pranja: | 40 °C |
| ? Dimenzije posteljine: | 2 kom 60 x 70 cm | 200 x 220 cm, 2 kom 60 x 70 cm | 200 x 240 cm |
| ? Uzorak posteljine: | Jednobojno |
| ? Stil posteljine: | Skandinavski, Minimalistički, Moderan |
| ? Širina: | Francuske |
| ? Kopčanje: | Hotelski džep, Nizozemsko zatvaranje |
| Ne glača se: | Ne |
| Godišnja doba: | Cijelogodišnji |
| Materijal: | 100% pamuk |
| Obostrano: | Ne |
| Setovi: | Poplun i jastuk |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.