Crni metalni stalak za cipele VERAKO
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Plastika: crna
- Metal
Dimenzije
- Širina: 52 cm
- Dubina: 25 cm
- Podesiva visina: 50 x 92 x 140 cm
Detaljnije
- 10 polica
- Za 30 pari cipela
- Stupovi izrađeni od plastike
- Prečke izrađene od metala
- Podesivi broj razina 1 - 10
- Sastoji se od 3 dijela koji se međusobno mogu kombinirati
- Lagan i čvrst
- Jednostavno sklopiv
Dodatni parametri
| Kategorija: | Ormarici za cipele |
|---|---|
| EAN: | 5907451306000 |
| ? Boja: | Crna |
| ? Širina: | 52 cm |
| Visina: | 50 - 140 cm |
| Dubina: | 25 cm |
| Izgled: | S policama |
| Materijal: | Metal, Plastika |
| Prostor za pohranu: | Sa policama, Otvoreni prostor za pohranu |
| Sa klupom: | Bez klupe |
| Tip postavljanja: | Na nogicama |
| Stavka je rasprodana… | |
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.