Nafukovaci madrac za jednu osobu 191 x 73 cm bez jastuka
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Vinil
Dimenzije
- Širina: 73 cm
- Duljina: 191 cm
- Maksimalno opterećenje: do 100 kg
- Težina: 8 kg
Specifikacije
- Opravna zakrpa uključena u pakiranje
- Vodootporna površina od hidrofojlnog vinila
- Izolirana površina
- U sklopljenom stanju zauzima malo prostora
- Prikladna za unutarnju i vanjsku upotrebu
- Izvrsna opcija za kratko kampiranje i za rekreaciju u prirodi ili na plaži
- U hitnim situacijama može poslužiti i kao krevet
- Bez jastuka
- Prikladna za djecu od 3 godine
Dodatni parametri
| Kategorija: | Oprema za plažu |
|---|---|
| EAN: | 5904347199807 |
| ? Boja: | Plava |
| Težina: | 8 kg |
| ? Širina: | 73 cm |
| Visina: | 22 cm |
| Duljina: | 191 cm |
| Materijal: | Vinil |
| Oblik: | Pravokutan, Ležaljke |
| Stavka je rasprodana… | |
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.