Zviždaljka za pse WOLF 30 cm
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Pliš
Boja
- Smeđa | Siva | Bijela
Dimenzije
- Duljina: 30 cm
- Širina: 10 cm
- Visina: 9 cm
- Težina: 100 g
Svojstva
- Zviždanje
Dodatni parametri
| Kategorija: | Oprema za kucne ljubimce |
|---|---|
| EAN: | 8711292203018 |
| ? Boja: | Bijela, Siva, Smedja |
| Težina: | 0,1 kg |
| ? Širina: | 10 cm |
| Visina: | 9 cm |
| Duljina: | 30 cm |
| Materijal: | Baršun |
| Zviždanje: | Da |
| Stavka je rasprodana… | |
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.