Transportna torba za psa PET CARRIER - više boja
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- 100% poliester
Boja
- Smeđa
- Siva
Dimenzije
- Širina: 25 cm
- Dubina: 51 cm
- Visina: 23,5 cm
Detalji
- Kvalitetan, čvrst i izdržljiv materijal
- Jednostavno čišćenje
- Idealno za pse
- Namijenjeno za pse do 7 kg
Dodatni parametri
| Kategorija: | Oprema za kucne ljubimce |
|---|---|
| EAN: | 8430852712936 |
| ? Boja: | Siva, Smedja |
| Težina: | 1 kg |
| ? Širina: | 25 cm |
| Visina: | 23,5 cm |
| Dubina: | 51 cm |
| Materijal: | 100% poliester |
| Stavka je rasprodana… | |
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.