Zlatno ovalno ogledalo EBELE
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Metal
- Staklo
Dimenzije
- Širina: 50 cm
- Dubina: 4 cm
- Visina: 70 cm
- Širina okvira: 0,9 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Ogledala |
|---|---|
| EAN: | 5903575090375 |
| ? Boja: | Zlatna |
| ? Širina: | 50 cm |
| Visina: | 70 cm |
| Dubina: | 4 cm |
| Materijal: | Metal, Staklo |
| Oblik: | Ovalan |
| Tip postavljanja: | Zidno |
| Stavka je rasprodana… | |
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.