2x Tamno plava zavjesa OXFORD 140x250 cm
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- 100% poliester (mikrovlakno)
Boja
- Tamno plava
Dimenzije +/- 3%
- Širina: 140 cm
- Visina: 250 cm
- Unutarnji promjer metalnog prstena: 4 cm
Detalji
- Djelomično zatemnitvena zavjesa
- Preporučena temperatura pranja: 30 °C
- Ne izbjeljivati
- Ne čistiti kemijski
- Ne sušiti u sušilici
- Glačanje do 110 °C
Dodatni parametri
| Kategorija: | Obiteljski paket Zavjese |
|---|---|
| ? Boja: | Plava |
| ? Preporučena temperatura pranja: | 30 °C |
| ? Dimenzije: | 140 x 250 cm |
| ? Širina: | 101 - 200 cm |
| Duljina: | 201 - 300 cm |
| Metraža: | Gotove |
| Postavljanje: | U interijeru |
| Promjer metalnog prstena: | 4 cm |
| Propuštanje svjetlosti: | Polu-zatamnjujući |
| Sistem za vješanje: | Prsteni |
| Uzorak: | Jednobojno |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.