Noćni ormarići HAVANA (2 kom), hrast tartuf
Povezani proizvodi
66,10 €
–40 %
Nocni ormaric Ilona hrast
The average product rating is 4,4 out of 5 stars.
Na zalihama
(>10 kom)
39,20 €
70,20 €
–27 %
Nocni ormaric Ilona bijeli
The average product rating is 4,5 out of 5 stars.
Na zalihama
(>10 kom)
51,20 €
Nocni ormaric Venuci hrast
The average product rating is 4,2 out of 5 stars.
Na zalihama
(6 kom)
81,80 €
Detaljan opis proizvoda
Materijal: laminirana ploča
Drvni dekor: hrast tartuf
Dimenzije stola:
| Visina | 42 cm |
| Širina | 40 cm |
| Dubina | 40 cm |
| Visina ladice | 18 cm |
| Visina odozdo do ladice | 16 cm |
| Visina ladice | 18 cm |
| Visina nogica | 5 cm |
| Debljina ploče | 1,8 cm |
| Širina ručke | 12 cm |
Napomena: Nijansa hrastovog dekora može malo varirati ovisno o proizvodnoj seriji.
Upute za noćni ormarić
Pakovanje noćnog stolića sadrži:
- 1x lijeva bočna strana i 1x desna bočna strana stolića sa fiksno pričvršćenin držačima za ladicu
- 1x čvrsto sklopljena ladica
- 1x gornja poličica stolića
- 1x donja poličica stolića
- Materijal za spajanje
- Uputstvo za sklapanje
- Jamstvo 2 godine
- Set uključuje 2 noćna stolića
Dodatni parametri
| Kategorija: | Nocni ormarici |
|---|---|
| Cijena: | Jeftino do 65 € |
| ? Širina: | 40 cm |
| Visina: | 42 cm |
| Dekor drveta: | Hrast tartuf |
| Dubina: | 40 cm |
| Materijal: | Laminirana ploča |
Nocni ormaric Venuci hrast
The average product rating is 4,2 out of 5 stars.
Na zalihama
(6 kom)
81,80 €
66,10 €
–40 %
Nocni ormaric Ilona hrast
The average product rating is 4,4 out of 5 stars.
Na zalihama
(>10 kom)
39,20 €
Akcija
12,40 €
–58 %
Jersey plahta svijetlosiva 90 x 200 cm
Na zalihama
(>10 kom)
5,10 €
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.