Noćni ormarić HAVANA hrast artisan
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Dimenzije ormarića:
| Visina | 42 cm |
| Širina | 40 cm |
| Dubina | 40 cm |
| Visina ladice | 18 cm |
| Visina od dna do ladice | 16 cm |
| Visina ladice | 18 cm |
| Visina noge | 5 cm |
| Debljina ploče | 1,8 cm |
| Širina ručke | 12 cm |
Napomena: Nijansa dekoracije hrasta može se neznatno razlikovati ovisno o proizvodnoj seriji.
Upute za Noćni ormarić
Paket noćnog ormarića sadrži:
- 1x lijevi i 1x desni bok ormarića s čvrsto pričvršćenim držačima za ladicu
- 1x čvrsto sastavljena ladica
- 1x gornja polica ormarića
- 1x donja polica ormarića
- Spojne elemente
- Upute za sastavljanje
- Jamstvo 2 godine
Dodatni parametri
| Kategorija: | Nocni ormarici |
|---|---|
| Cijena: | Jeftino do 65 € |
| Težina: | 10,95 kg |
| ? Širina: | 40 cm |
| Visina: | 42 cm |
| Dekor drveta: | Hrast artisan |
| Dubina: | 40 cm |
| Materijal: | Laminirana ploča |
Akcija
12,40 €
–58 %
Jersey plahta svijetlosiva 90 x 200 cm
Na zalihama
(>10 kom)
5,10 €
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.
Dodaj komentar