Viseća ležaljka ZENVIO COMFORT 200x80 cm, narančasta + besplatna torba
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Pamuk
- Poliester
- Najlon
- Drvo
Boja
- Narančasta, žuta, bež
- Pruge
Dimenzije
- Duljina: 200 cm
- Širina: 80 cm
- Duljina uzice za pričvršćivanje: cca 35 cm
- Uvazna užad: 3 m
- Dimenzije torbe: cca 40 x 13 cm
Specifikacije
- Viseća mreža od izdržljive pamučne tkanine
- Razuporne šipke osiguravaju veću udobnost tijekom odmora
- Sadrži vreću za jednostavno prenošenje
- Sadrži 2 užadi za vezanje
Uživajte u zasluženom odmoru uz udobnu viseću mrežu koja će vam pomoći stvoriti ugodno mjesto za opuštanje kod kuće ili na otvorenom. Zahvaljujući laganom i praktičnom dizajnu, lako ju je objesiti u vrtu, na terasi, balkonu ili ponijeti sa sobom na izlet u prirodu. Ugodan materijal i stabilna konstrukcija osigurat će udobnost pri svakom odmoru, čitanju knjige ili ljenčarenju na svježem zraku. Viseća mreža je idealan izbor za trenutke opuštenosti kada želite usporiti i uživati u miru.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Mreže za ljuljanje i ljuljačke |
|---|---|
| ? Boja: | Narančasta |
| Težina: | 1,5 kg |
| ? Širina: | 80 cm |
| Duljina: | 200 cm |
| Izgled: | Mreže za ljuljanje |
| Materijal mreže za ljuljanje: | Pamuk, Poliester, Drvo, Najlon |
| Motiv: | Pruge |
| Uzorak: | Sa uzorkom |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.