Viseća ležaljka ZENVIO 200x80 cm, plava + besplatna torba
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Pamuk
- Poliester
- Najlon
Boja
- Plava - zelena
- Pruge
Dimenzije
- Duljina: 200 cm
- Širina: 80 cm
- Duljina užadi za pričvršćivanje: cca 35 cm
- Uvazna užad: 2 m
- Dimenzije torbe: cca 40 x 13 cm
Specifikacije
- Viseća mreža izrađena od izdržljive pamučne tkanine
- Sadrži vrećicu za jednostavno nošenje
- Uključuje 2 kom vezna užad
Uživajte u zasluženom odmoru s udobnom visećom mrežom koja će vam pomoći stvoriti ugodno mjesto za opuštanje kod kuće i na otvorenom. S obzirom na lagano i praktično specifikacije, lako ju je objesiti u vrtu, na terasi, balkonu ili ponijeti sa sobom na izlet u prirodu. Ugodan materijal i stabilna konstrukcija osiguravaju udobnost pri svakom odmoru, čitanju knjige ili ljenčarenju na svježem zraku. Viseća mreža je idealan izbor za trenutke opuštanja, kada želite na trenutak usporiti i uživati u miru.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Mreže za ljuljanje i ljuljačke |
|---|---|
| ? Boja: | Zelena, Plava |
| Težina: | 1 kg |
| ? Širina: | 80 cm |
| Duljina: | 200 cm |
| Izgled: | Mreže za ljuljanje |
| Materijal mreže za ljuljanje: | Pamuk, Poliester, Najlon |
| Motiv: | Pruge |
| Uzorak: | Sa uzorkom |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.