Viseća ležaljka ZENVIO 200x100 cm, crvena + besplatna torba
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Pamuk
- Poliester
- Najlon
Boja
- Crvena, žuta, zelena, plava
- Prugaste
Dimenzije
- Duljina: 200 cm
- Širina: 100 cm
- Duljina užadi za pričvršćivanje: cca 35 cm
- Uzice: 2 m
- Dimenzije torbe: cca 40 x 13 cm
Specifikacije
- Viseća mreža od izdržljive pamučne tkanine
- Uključuje torbu za jednostavno prenošenje
- U kompletu su 2 vezna užeta
Uživajte u zasluženom odmoru s udobnom visećom mrežom koja će vam pomoći stvoriti ugodno mjesto za opuštanje kod kuće i na otvorenom. Zahvaljujući laganoj i praktičnoj izvedbi, lako je možete objesiti u vrtu, na terasi, balkonu ili ponijeti sa sobom na izlet u prirodu. Ugodan materijal i stabilna konstrukcija osiguravaju udobnost pri svakom odmoru, čitanju knjige ili opuštanju na svježem zraku. Viseća mreža je idealan izbor za trenutke opuštanja kada želite usporiti i uživati u miru.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Mreže za ljuljanje i ljuljačke |
|---|---|
| ? Boja: | Crvena, Žuta |
| Težina: | 1,5 kg |
| ? Širina: | 100 cm |
| Duljina: | 200 cm |
| Izgled: | Mreže za ljuljanje |
| Materijal mreže za ljuljanje: | Pamuk, Poliester, Najlon |
| Motiv: | Pruge |
| Uzorak: | Sa uzorkom |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.