Madrac sa džepičastim oprugama MASS COMFORT 21cm 80 x 200 cm
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Dimenzije
- Dimenzija madraca: 80 x 200 cm
- Visina: 21 cm
- Širina: 80 cm
- Dužina: 200 cm
- Gustoća džepičastih opruga: 262 kom / m2
- Tvrdoća madraca: Srednja H3, tvrđa H4, dvije tvrdoće
Specifikacije
- 7-zonska džepičasta jezgra s različitom tvrdoćom u pojedinim dijelovima tijela – mekša u području ramena, tvrđa u području struka
- Obostrano oblaganje profiliranom PUR pjenom za lagani masažni efekt i udoban osjećaj prilikom ležanja
- Dvije tvrdoće – mekša H3 i tvrđa H4, odabirom okretanja madraca
- Izvrsna prozračnost i ergonomska podrška kralježnici u svim položajima
- Hypoalergena navlaka s patentnim zatvaračem – lako se skida i pere na 40 °C
Materijal - Džepičaste opruge
- Opruge smještene u zasebnim tekstilnim džepovima
- Džepovi reagiraju na kompresiju neovisno o drugima i osiguravaju savršenu potporu
- Minimiziraju pritisak na zglobove i prilagođavaju se obliku tijela
- Opruge s vremenom ne gube elastičnost – duži vijek trajanja madraca
- Prozračne su i ne zadržavaju toplinu i vlagu, čime se značajno smanjuje pojava grinja
- Minimiziraju prijenos pokreta – idealno za partnerske madrace
Materijal - PUR pjena T25
- Pod utjecajem tjelesne topline omekšava i prilagođava se obliku tijela
- Materijal se ističe elastičnošću, čvrstoćom i dugim vijekom trajanja
- Smanjuje pojavu grinja i plijesni zahvaljujući prozračnosti
Savjeti
- Nadopunite madrac kvalitetnim okvirom za krevet, koji osigurava pravilnu cirkulaciju zraka
- Zaštitnik madraca produljuje njezin vijek trajanja
- Madrac redovito okrećite – tijekom prve godine najmanje 4×, u narednim godinama barem 2×
- Madrac redovito usisavajte – očuvat ćete njene karakteristike i higijenu
- Boja pjene i šavovi navlake mogu varirati – nemaju utjecaj na funkcionalnost madraca
- Proizvodna tolerancija madraca je ± 2 cm na visinu, širinu i dužinu
- Madrac se isporučuje u vakuumski pakiranom stanju – raspakirajte idealno unutar 24 sata nakon primitka
- Ne koristite odmah – madrac se može vraćati u prvobitno stanje do 48 sati
Dodatni parametri
| Kategorija: | Madraci |
|---|---|
| EAN: | Odaberite varijantu |
| ? Dimenzije madraca: | 80 x 200 cm |
| ? Nosivost madraca: | 130 kg po osobi |
| ? Širina: | 80 cm |
| ? Tvrdoca madraca: | Srednja H3, Dvije tvrdoće, Tvrda H4 – H5 |
| ? Tip: | Opružni |
| ? Visina madraca: | 21 cm |
| Preporučeno za: | Madraci za studente, Madraci za odrasle, Madraci za bol u ledjima |
| Vaša težina: | 91 - 120 kg, Nad 120 kg |
| Duljina: | 200 cm |
| Obostrano: | Da |
| Ortopedske zone: | 7 zona |
| Tip opruga: | Džepićaste |
| Veličina: | Za jedan krevet |
| Vrsta pjene: | PUR pjena |
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.