Madrac sa džepičastim oprugama MASS COMFORT 21cm 140 x 200 cm
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Dimenzije
- Dimenzija madraca: 140 x 200 cm
- Visina: 21 cm
- Širina: 140 cm
- Duljina: 200 cm
- Gustoća džepova: 262 kom / m2
- Tvrdoća madraca: Srednja H3, tvrđa H4, dvije tvrdoće
Specifikacije
- 7-zonska džepna jezgra s različitom tvrdoćom u različitim dijelovima tijela – mekše u području ramena, tvrđe u području kukova
- Obostrano oblaganje profiliranom PUR pjenom za blagi masažni efekt i udobnost pri ležanju
- Dvije tvrdoće – mekši H3 i čvršći H4, odabir okretanjem madraca
- Izvrsna prozračnost i ergonomska potpora kralježnici u svim položajima
- Hipoalergena navlaka sa zatvaračem – lako uklonjiva i periva na 40 °C
Materijal - Džepne opruge
- Opruge smještene u zasebnim tekstilnim džepovima
- Džepovi reagiraju na pritisak neovisno o drugima i osiguravaju savršenu potporu
- Minimiziraju pritisak na zglobove i prilagođavaju se oblicima tijela
- Opruge ne gube elastičnost tijekom vremena – duži vijek trajanja madraca
- Prozračne su, ne zadržavaju toplinu i vlagu, što značajno smanjuje pojavnost grinja
- Minimiziraju prijenos pokreta – idealno za partnerske madrace
Materijal - PUR pjena T25
- Pod utjecajem tjelesne topline omekšava i prilagođava se obliku tijela
- Materijal je izniman po elastičnosti, čvrstoći i dugom vijeku trajanja
- Smanjuje pojavnost grinja i plijesni zahvaljujući svojoj prozračnosti
Savjeti
- Nadopunite madrac kvalitetnim podnicom koja osigurava pravilnu cirkulaciju zraka
- Zaštitnik madraca produžit će njegov vijek trajanja
- Madrac redovito okrećite – tijekom prve godine najmanje 4×, u sljedećim godinama barem 2×
- Madrac redovito usisavajte – očuvat ćete njegove karakteristike i higijenu
- Boja pjene i prošivanje navlake mogu se razlikovati – ne utječe na funkcionalnost madraca
- Proizvodna tolerancija madraca je ± 2 cm u visinu, širinu i duljinu
- Madrac se isporučuje u vakuumski pakiranom stanju – raspakirajte idealno unutar 24 h od primitka
- Ne koristite odmah – madrac se može vraćati u izvorno stanje do 48 h
Dodatni parametri
| Kategorija: | Madraci |
|---|---|
| EAN: | Odaberite varijantu |
| ? Dimenzije madraca: | 140 x 200 cm |
| Težina: | 24,1 kg, 24,6 kg |
| ? Nosivost madraca: | 130 kg po osobi |
| ? Širina: | 140 cm |
| ? Tvrdoca madraca: | Srednja H3, Dvije tvrdoće, Tvrda H4 – H5 |
| ? Tip: | Opružni |
| ? Visina madraca: | 21 cm |
| Preporučeno za: | Madraci za studente, Madraci za odrasle, Madraci za bol u ledjima |
| Vaša težina: | 91 - 120 kg, Nad 120 kg |
| Duljina: | 200 cm |
| Obostrano: | Da |
| Ortopedske zone: | 7 zona |
| Tip opruga: | Džepićaste |
| Veličina: | Za bračni krevet |
| Vrsta pjene: | PUR pjena |
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.