Podesivi vrtni ležaljka RESTY sklopiva, siva
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Konstrukcija: Čelik
- Mreža: Oxford 600D
- Jastuci: Poliester
Boja
- Konstrukcija: Bež
- Jastuci: Siva
Dimenzije
- Dužina: 153 cm
- Širina: 61 cm
- Dimenzije jastuka: 140 x 52 x 6 cm
- Nosivost: 120 kg
- Težina: 6 kg
- Težina jastuka: 0,9 kg
- Promjer konstrukcijskih cijevi: 25 mm / 19 mm
Specifikacije
- Udobna ležaljka s mogućnošću sjedenja i ležanja
- Potpuno sklopiva za lako putovanje
- Čvrsta čelična konstrukcija
- Mreža od čvrstog poliestera
- Udobni jastuci
Dodatni parametri
| Kategorija: | Ležaljke za plažu |
|---|---|
| EAN: | 5907335202923 |
| ? Boja: | Siva, Bež |
| Težina: | 6 kg |
| ? Širina: | 61 cm |
| Nosivost: | 120 kg |
| Duljina: | 153 cm |
| Materijal: | Poliester, Čelik |
| Materijal konstrukcije: | Čelik |
| Materijal navlake: | Vodootporna tkanina |
| Namjena: | Za plažu |
| Nasloni za ruke: | Sa naslonima za ruke |
| Nastrešnica: | Bez nastrešnice |
| Nogice: | Sa nogicama |
| Podstavljanje: | S podstavom |
| Slaganje: | Složiv |
| Veličina: | Za jednoga |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.