Rasklopiva obostrana kutna garnitura VENORIA 220x143 cm, gorušica + 2 jastučića GRATIS Itaka 33
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Izgled garniture
- Specifikacije: Kutna garnitura do L
- Veličina: Iznad 200 cm
- Boja: Gorušičasta
- Presvlaka: Itaka 33
Materijal garniture
- Materijal presvlake: Tkanina s nježnom, lagano velurovom teksturom
- Sastav presvlake: 100% poliester
- Otpornost na habanje (Martindale): 100 000 ciklusa
- Tip sjedišta: Valovite opruge i tapecirska pjena
- Tip pjene: T30 (srednje tvrda)
- Konstrukcija: Masivno drvo i iverica
Dimenzije garniture (tolerancija +/- 3%)
- Širina: 220 cm
- Dubina: 143 cm
- Visina: 84 cm / 74,5 cm
- Širina sjedišta: 198 cm
- Visina sjedišta: 38 cm
- Dubina sjedišta: 53 cm / 105 cm
- Visina nogica: 4 cm
- Površina za spavanje: 118 x 200 cm
- Nosivost: 110 kg / 1 sjedalo
- Težina: 83 kg (brutto)
Oprema
- Prostor za pohranu: Da
- Položaj prostora za pohranu: Ispod sjedala garniture
- Naslonski jastuci sa zatvaračem (3 kom), ispunjeni usitnjenom PU pjenom
- 2 mala dekorativna jastučića sa zatvaračem
- Stražnji dio garniture je tapeciran
- Isporučuje se u rastavljenom stanju
- Napomena: Dekor iverice unutar garniture može se razlikovati od fotografije proizvoda
Rasklapanje za spavanje
- Rasklapanje: Da
- Dimenzije ležaja: 118 x 200 cm
- Tip rasklapanja: Ručno sa sklopivim naslonom
Tkanina ITAKA
Presvlaka ITAKA odlikuje se nježnom, glatkom teksturom s elegantnim izgledom, koji ističe u modernom i klasičnom interijeru. Tkanina je ugodna na dodir, vrlo čvrsta i otporna na svakodnevno korištenje. Zbog hidrofilne obrade, smanjuje upijanje tekućina, a antiping obrada sprječava stvaranje malih grudvica, čime se zadržava izvorni izgled. Tkanina je prilagođena djeci i kućnim ljubimcima te je pogodna za presvlačenje garnitura, fotelja, stolica i dodataka za dom. Izrađena je od 100% poliestera.
Važan parametar tkanina je njihova čvrstoća i otpornost na habanje, tzv. Martindale test. U laboratorijskim uvjetima se prati nakon koliko ciklusa tkanina pokazuje znakove trošenja - što je veći broj, to je veća otpornost. Tkanina ITAKA postiže vrijednost od 100 000 ciklusa, što je svrstava među visoko otporne materijale za presvlačenje, pogodne i za intenzivno korištenje u domaćinstvu.

Dodatni parametri
| Kategorija: | Kutne sofe |
|---|---|
| ? Boja: | Boja senfa |
| Težina: | 83 kg |
| ? Širina: | 220 cm |
| Visina: | 84 cm |
| Broj mjesta: | Višemjesno |
| Dubina: | 143 cm |
| Dubina sjedenja: | 105 cm, 53 cm |
| Kutna varijanta: | Desni kut, Univerzalan kut, Lijevi kut |
| Materijal navlake: | Tkanina |
| Nasloni za ruke: | Sa naslonima za ruke |
| Nogice: | Sa nogicama |
| Oblik: | U obliku slova L |
| Površina za spavanje sofe: | 118 x 200 cm |
| Prostor za pohranu: | Sa prostorom za pohranu |
| Razvlačenje: | Na razvlačenje |
| Širina sjedala: | 198 cm |
| Visina sjedala: | 38 cm |
| Výška nožiček: | 4 cm |
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.