Rasklopiva obostrana kutna garnitura TAVERO 251x140 cm, tamno ružičasta Poso 29
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Izgled kauča
- Specifikacije: Kutna, garnitura u obliku slova L
- Varijanta ugla: Univerzalni
- Veličina: Garnitura do 230 cm
- Boja: Tamno ružičasta
- Navlaka: Poso 29
Materijal kauča
- Materijal navlake: Manšestr (Velur)
- Sastav navlake: 90% poliester, 10% najlon
- Otpornost na habanje (Martindale): 35 000 ciklusa
- Tip sjedala: Tapetarska pjena
- Tip pjene: PUR T30 (srednje tvrda)
- Debljina pjene u sjedalu: 6 cm
- Materijal nogica: Plastika
- Konstrukcija: Masivno drvo, drvene ploče
Dimenzije kauča (tolerancija ± 3%)
- Širina: 251 cm
- Dubina: 140 cm
- Visina: 88 cm / 67 cm
- Visina sjedišta: 39 cm
- Širina sjedećeg dijela: 201 cm
- Širina otomana: 70 cm
- Dubina sjedišta: 50 cm / 110 cm
- Dubina sjedišta bez jastuka: 70 cm / 130 cm
- Visina jastuka: 47 cm
- Visina nogica: 4,5 cm
- Površina za spavanje: 130 x 200 cm
- Nosivost kauča: 110 kg / 1 sjedeće mjesto
- Težina: 88 kg (bruto)
Oprema
- Prostor za pohranu: Da
- Položaj: Ispod sjedećeg dijela kauča
- Jastuci za oslonac od pjene T18 (3 kom)
- Stražnji dio garniture je također tapeciran
- Napomena: Dekor drvene unutrašnjosti kauča može se razlikovati od produktne fotografije.
Prilagodba za ležaj
- Razvlačenje u ležaj: Da
- Veličina ležaja: 130 x 200 cm
- Tip razvlačenja: Ručno s preklopnim naslonom
Isporučuje se u demontiranom stanju.
Poso
Plišana mekana tkanina Poso svojim izgledom podsjeća na manšestr. Njegov jedinstveni 3D efekt je ugodan na dodir, a uz to je vrlo čvrst i izdržljiv. Nježne dlačice na površini lako se čiste uz pomoć specijalnih sredstava za tapecirani namještaj. Zahvaljujući svojim jedinstvenim karakteristikama, koristi se kao tapecirana tkanina za garniture, fotelje i stolice. Izrađena je od 90% poliestera i 10% najlona s visokom gustoćom 350 g/m2.
Važan parametar korištenih tkanina je njihova čvrstoća i otpornost na habanje, tzv. Martindale test. U laboratorijskim uvjetima to znači da nakon određenog broja ciklusa tkanina pokazuje znakove istrošenosti. Što je broj veći, to bolje. Tkanina Poso postiže 35 000 ciklusa. Uobičajene kućanske tkanine imaju oko 20 000 ciklusa. Materijal ne sadrži nikakva AZO bojila ni DMF.

Dodatni parametri
| Kategorija: | Kutne sofe |
|---|---|
| ? Boja: | Ružičasta |
| Težina: | 88 kg |
| ? Širina: | 251 cm |
| Visina: | 88 cm |
| Nosivost: | Nosivost 110 kg / 1 sjedalo |
| Dubina: | 140 cm |
| Kutna varijanta: | Desni kut, Univerzalan kut, Lijevi kut |
| Materijal navlake: | Tkanina |
| Nasloni za ruke: | Sa naslonima za ruke |
| Nogice: | Sa nogicama |
| Oblik: | Kutne |
| Površina za spavanje sofe: | 130 x 200 cm |
| Prostor za pohranu: | Sa prostorom za pohranu |
| Razvlačenje: | Na razvlačenje |
| Veličina: | Trosjed |
| Visina sjedala: | 39 cm |
| Výška nožiček: | 4,5 cm |
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.