Rasklopiva dvosjedna kutna garnitura TAVERO 251x140 cm, tamnozelena Poso 14
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Izgled garniture
- Specifikacije: Kutna, dvosjedna garnitura u L obliku
- Varijanta kuta: Univerzalna
- Veličina: Garnitura do 230 cm
- Boja: Tamnozelena
- Presvlaka: Poso 14
Materijal garniture
- Materijal presvlake: Mančester (Velur)
- Sastav presvlake: 90% poliester, 10% najlon
- Otpornost na habanje (Martindale): 35 000 ciklusa
- Tip sjedišta: Tapeciarska pjena
- Tip pjene: PUR T30 (srednje tvrda)
- Debljina pjene u sjedištu: 6 cm
- Materijal nogica: Plastika
- Konstrukcija: Masivno drvo, iverica
Dimenzije garniture (tolerancija ± 3 %)
- Širina: 251 cm
- Dubina: 140 cm
- Visina: 88 cm / 67 cm
- Visina sjedišta: 39 cm
- Širina sjedećeg dijela: 201 cm
- Širina otomana: 70 cm
- Dubina sjedišta: 50 cm / 110 cm
- Dubina sjedišta bez jastuka: 70 cm / 130 cm
- Visina jastuka: 47 cm
- Visina nogica: 4,5 cm
- Površina za spavanje: 130 x 200 cm
- Nosivost garniture: 110 kg / 1 sjedeće mjesto
- Težina: 88 kg (bruto)
Oprema
- Prostor za pohranu: Da
- Smještaj: Ispod sjedećeg dijela garniture
- Nasloni za jastuke od pjene T18 (3 kom)
- Leđa garniture su također tapecirana
- Napomena: Dekor iverice unutar garniture može se razlikovati od fotografije proizvoda.
Prilagodba za spavanje
- Rasklapanje na krevet: Da
- Dimenzije kreveta: 130 x 200 cm
- Tip rasklapanja: Ručno s preklopnim naslonom
Dolazi u dijelovima.
Poso
Plišano mekana tkanina Poso svojim izgledom podsjeća na mančester. Njezin jedinstveni 3D efekt je ugodan na dodir, uz to vrlo čvrst i otporan. Fina vlakna na površini se lako čiste pomoću specijalnih sredstava za tapecirani namještaj. Zbog svojih jedinstvenih karakteristika koristi se kao tapeciarska tkanina za garniture, fotelje i stolice. Izrađena je od 90% poliestera i 10% najlona s visokom gramaturom 350 g/m2.
Važan parametar korištenih tkanina je njihova čvrstoća i otpornost na habanje, tzv. test Martindale. U laboratorijskim uvjetima to znači da nakon određenog broja ciklusa tkanina pokazuje znakove istrošenosti. Što je broj veći, to bolje. Tkanina Poso ima čak 35 000 ciklusa. Uobičajene tkanine za kućanstvo imaju oko 20 000 ciklusa. Tkanina ne sadrži AZO boje niti DMF.

Dodatni parametri
| Kategorija: | Kutne sofe |
|---|---|
| ? Boja: | Zelena |
| Težina: | 88 kg |
| ? Širina: | 251 cm |
| Visina: | 88 cm |
| Nosivost: | Nosivost 110 kg / 1 sjedalo |
| Dubina: | 140 cm |
| Kutna varijanta: | Desni kut, Univerzalan kut, Lijevi kut |
| Materijal navlake: | Tkanina |
| Nasloni za ruke: | Sa naslonima za ruke |
| Nogice: | Sa nogicama |
| Oblik: | Kutne |
| Površina za spavanje sofe: | 130 x 200 cm |
| Prostor za pohranu: | Sa prostorom za pohranu |
| Razvlačenje: | Na razvlačenje |
| Veličina: | Trosjed |
| Visina sjedala: | 39 cm |
| Výška nožiček: | 4,5 cm |
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.