Kutna s obostranim razlaganjem u L VENORIA 220x143 cm, krem + 2 jastučka BESPLATNO Cosmic 10
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Izgled kutne garniture
- Specifikacije: Kutna garnitura u L
- Veličina: Iznad 200 cm
- Boja: Krem
- Presvlaka: Cosmic 10
Materijal kutne garniture
- Materijal presvlake: Velur
- Sastav presvlake: 100% poliester
- Otpornost na habanje (Martindale): 50 000 ciklusa
- Tip sjedišta: Valovite opruge i tapeciranska pjena
- Tip pjene: T30 (srednje tvrda)
- Konstrukcija: Masivno drvo i drvna iverica
Dimenzije kutne garniture (tolerancija +/- 3 %)
- Širina: 220 cm
- Dubina: 143 cm
- Visina: 84 cm / 74,5 cm
- Širina sjedišta: 198 cm
- Visina sjedenja: 38 cm
- Dubina sjedišta: 53 cm / 105 cm
- Visina nogica: 4 cm
- Površina za spavanje: 118 x 200 cm
- Nosivost: 110 kg / 1 sjedalo
- Težina: 83 kg (bruto)
Oprema
- Prostor za pohranu: Da
- Položaj prostora za pohranu: Ispod sjedišta kutne garniture
- Naslonski jastuci sa zatvaračem (3 kom), punjeni usitnjenom PU pjenom
- 2 mala dekorativna jastučka sa zatvaračem
- Stražnji dio kutne garniture je tapeciran
- Isporučuje se rastavljeno
- Napomena: Dekor drvne iverice unutar kutne garniture može se razlikovati od produktne fotografije
Preuređenje za ležaj
- Razlaganje: Da
- Dimenzija ležaja: 118 x 200 cm
- Tip razlaganja: Ručno s preklopnim naslonom
Tkanina Cosmic
Tkanina Cosmic je strukturirani velur od 100% poliestera, koji spaja luksuzni izgled s visokom otpornošću za svakodnevnu uporabu. Zahvaljujući gramaturi 240 g/m² djeluje čvrsto i kvalitetno, istovremeno je ugodno mekana na dodir. U testu habanja Martindale doseže vrijednost 50 000 ciklusa, što je čini idealnim izborom za tapecirani namještaj u kućanstvima s većom potrošnjom. Otpornost na stvaranje grudica 4/5 i postojanost boje 4/5 osiguravaju da će tkanina dugoročno zadržati svoj izgled i boju. Praktična prednost je i ograničena apsorpcija tekućine, koja olakšava održavanje.
Cosmic je prikladna za kutne garniture, kutne sjedišne garniture, fotelje i dekorativne dodatke. Zahvaljujući svojoj otpornosti odličan je izbor i za kućanstva s kućnim ljubimcima. Za očuvanje lijepog izgleda preporučujemo redovito usisavanje mekanim nastavkom i brzo uklanjanje eventualnih nečistoća vlažnom krpom.

Dodatni parametri
| Kategorija: | Kutne sofe |
|---|---|
| ? Boja: | Krem |
| Težina: | 83 kg |
| ? Širina: | 220 cm |
| Visina: | 84 cm |
| Broj mjesta: | Višemjesno |
| Dubina: | 143 cm |
| Dubina sjedenja: | 105 cm, 53 cm |
| Kutna varijanta: | Desni kut, Univerzalan kut, Lijevi kut |
| Materijal navlake: | Tkanina |
| Nasloni za ruke: | Sa naslonima za ruke |
| Nogice: | Sa nogicama |
| Oblik: | U obliku slova L |
| Površina za spavanje sofe: | 118 x 200 cm |
| Prostor za pohranu: | Sa prostorom za pohranu |
| Razvlačenje: | Na razvlačenje |
| Širina sjedala: | 198 cm |
| Visina sjedala: | 38 cm |
| Výška nožiček: | 4 cm |
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.