Kutna garnitura na razvlačenje u obliku slova U SILVIANO 300x140 cm, siva + 2 jastučića BESPLATNO ITAKA 50
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Izgled garniture
- Specifikacije: Kutna, garnitura u obliku slova U
- Veličina: Garnitura veća od 270 cm
- Boja: Siva
- Presvlaka: ITAKA 50
Materijal garniture
- Materijal presvlake: Tkanina s nježnom, lagano velurastom strukturom
- Sastav presvlake: 100% poliester
- Otpornost na habanje (Martindale): 100 000 ciklusa
- Vrsta sjedišta: Valovite opruge i tapetarska pjena
- Vrsta pjene: T30 (srednje tvrda)
- Konstrukcija: Masivno drvo i iverica
Dimenzije garniture
- Širina: 300 cm
- Dubina: 140 cm
- Visina: 93 cm / 77 cm
- Širina sjedišta: 270 cm
- Visina sjedenja: 43 cm
- Dubina sjedišta: 60 cm / 120 cm
- Visina nožica: 10 cm
- Širina naslona za ruke: 15 cm
- Površina za spavanje: 130 x 270 cm
- Nosivost: 110 kg / 1 sjedeće mjesto
- Težina: 117 kg (bruto)
Oprema
- Prostor za odlaganje: Da, ispod sjedećeg dijela
- Nasloni za leđa s patentnim zatvaračem (4 kom), punjenje usitnjenom PU pjenom
- Dekorativni jastuci s patentnim zatvaračem (2 kom)
- Stražnji dio garniture je tapeciran
- Isporučena u dijelovima
- Napomena: Dekor iverice unutarnjeg dijela garniture može se razlikovati od fotografije proizvoda
Lužkova prilagodba
- Razvlačenje: Da
- Dimenzija ležaja: 130 x 270 cm
- Vrsta razvlačenja: Ručno sa sklapanjem naslona
Tkanina ITAKA
Presvlaka ITAKA ističe se nježnom i glatkom strukturom s elegantnim izgledom, pogodnim za moderne i klasične interijere. Ugodna je na dodir, istovremeno čvrsta i otporna na svakodnevnu upotrebu. Zahvaljujući hidrofilnoj obradi, smanjuje upijanje tekućina, a antipilling obrada sprječava stvaranje kuglica, tako da dugo zadržava svoj izvorni izgled. Ova tkanina je pogodna i za kućanstva s djecom ili kućnim ljubimcima. Vrijednost od 100 000 ciklusa u Martindale testu potvrđuje njezinu visoku otpornost čak i pri intenzivnoj upotrebi.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Kutne sofe |
|---|---|
| ? Boja: | Siva |
| Težina: | 117 kg |
| ? Širina: | 300 cm |
| Visina: | 93 cm |
| Broj mjesta: | Višemjesno |
| Dubina: | 140 cm |
| Dubina sjedenja: | 60 cm, 120 cm |
| Kutna varijanta: | Desni kut, Univerzalan kut, Lijevi kut |
| Materijal navlake: | Tkanina |
| Nasloni za ruke: | Sa naslonima za ruke |
| Nogice: | Sa nogicama |
| Oblik: | Oblik U |
| Površina za spavanje sofe: | 130 x 270 cm |
| Prostor za pohranu: | Sa prostorom za pohranu |
| Razvlačenje: | Na razvlačenje |
| Širina sjedala: | 270 cm |
| Visina sjedala: | 43 cm |
| Výška nožiček: | 10 cm |
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.