Set od 4 bež platnene salvete SEASONS 45 x 45 cm
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- 55%mlan
- 45% viskoza
Boja
- Bež
- Crna
Dimenzije
- 45 x 45 cm
- 4 kom u paketu
- Težina: 180 g
Dodatni parametri
| Kategorija: | Kuhinjski dodaci |
|---|---|
| EAN: | 8711355387709 |
| ? Boja: | Crna, Bež |
| ? Dimenzije: | 45 x 45 cm |
| ? Širina: | 45 cm |
| Duljina: | 45 cm |
| Materijal: | 45% viskoza, 55% Lan |
| Pakovanje: | 4 kom |
| Stavka je rasprodana… | |
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.