Metalna kutija za kruh i set spremnika za hranu HERZBERG 4 kom
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Metal
- Bambus
Boja
- Mat crna
Dimenzije
- Kutija za kruh: 18 x 33 x 12,5-13 cm
- Spremnik: 10 x 10 x 13-13,5 cm
- Težina: 950 g
- Sadržaj pakiranja: Kutija za kruh, kutija za kavu, čaj i šećer
Karakteristike
- Stylish poklon za novi dom
- Bambus je izdržljiv, lagan i antibakterijski
- Samo brisanje pomoću vlažne krpe ili papirnatog ručnika
Dodatni parametri
| Kategorija: | Kuhinjski dodaci |
|---|---|
| EAN: | 5404035004401 |
| ? Boja: | Crna |
| ? Širina: | 18 cm, 10 cm |
| ? Tip: | Za namirnice |
| Visina: | 13 cm, 13,5 cm, Niska |
| Duljina: | 33 cm, 10 cm |
| Materijal: | Metal, Bambus |
| Oblik: | Uglat |
| Setovi: | Setovi |
| Zatvaranje: | Sa poklopcem |
| Stavka je rasprodana… | |
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.